1.01.2015

1 OCAK 2015 MUTLU YILLAR...uzun zaman sonra yeni sürprizlerim var

ne diceksin?
çok uzun zaman olmuş.
aradan gecen sürede hayatımda çok şey değişti.
2 ay sonra bebeğimiz dünyaya geliyor. adı gökdeniz. evet erkek. sana son yazdığım yazılara baktım da tam da vazgeçtim artık dediğim zamanda hamile kalmışım. gerçekten de vazgeçmiştim. çok sürprizli oldu aslına bakarsan.
diğer haberim, perşembe uzmanlık sınavım var. asistanlık bitiyor. 2 aydır tezdi dersti derken çok sıkıldım son bir haftadır doğru düzgün çalışamıyorum. bugün mesela tatil ama ben hiç çalışmadım ve saat 4 oldu. Çalıştığımdan tabii bir de ama sıkıldım işte napiim. tekrar edip duruyorum. okuyası da yok.
3. haberimm, ümitköye taşındık. aaa diceksin yeter ama. hepsi bir anda oldu diyebilirim. çünkğ yeni taşındık. 2 ay oldu. bu evimiz daha güzel daha büyük. annemlere de çok yakın ama yürünecek kadar diil tabii. arabayla 10 dk fln sürüyor. gökdenize oda yapıcaz. br odayı boşaltıp. babam bizim beğendiğimiz vir oda takımını hediye aldı. 15 ocakta gelecek inşallah :) çok heyecanlı di mi?
aa bu da haber niteliği taşıyor aslında emrah askerliğini yaptı. evet sadee bir banka dekontu üzerinde :) ama çok şükürki o da bu şekilde aradan çıktı. 18bin lira bedelli. kredi çektik tabii.
kredi dmişken ben yeni bir araba aldım. yeni derken aslında 10 yıllık ama benim yeni arabam. aslında haziranda aldık. hani bebek die hep erteliyoduk da bi şey olmuyodu ya. tamam artık vazgeçti deyip ev de alamayacağımızı anlayınca araba almış olduk. tabii krediyle. birikmiş 8bin fln mı vardı üstünğ kredi çektik. 25bine aldık yanlış hatırlamıyosam. kırmızı alfa romeo. çook şirin ve temiz bir araba. tabii biraz fantazi arabası oldu. yani emrahın deyimiyle sat dersen kolayca satamayacağın ve zarar edeceğin türden ama ben bi tek bunu beğendim napiim.
arada bir malign melanom şüphesiyle korkuyla geçirdiğimiz 10 günlük dönem oldu. emrahın aldırdığımız bir beni nedeniyle. allaha şükür sonuç temiz çıktı ama çok korktum. gerçekten hayatta bir daha gereksiz hiç bir şeye üzülmicem die karar almıştım. ama tabii gene üzülüyorum.
üzülmek dmişken kötü haber de veriyim. yusuf beyler artık ailesiyle görüşmüyor. bizi o şeytan suretli içi dışı fesatlık dolu o kız yzünden bırakıp gitti. ve annemle babam ne kadar üzgün tahmin edebilirsin. istabbulda şimdi beyefendi. evlendi mi onu bile bilmiyorum. aylardır aramıyor sormuyor. annemleri bayramda bile aramadı. ben bi defa 10larca mesaj attım böyle yapma kardeşiz biz aileyiz seni seviyoruz gel konusalım die bana cevap bile yazmadı. gitti anlıcağın. alışamadım hala. ama yapacak bi şey yok. alışmaktan başka. bu durum beni çok üzüyor. o yüzden daha fazla konusmayalım.
zaten de vereceğim haberler bu kadar.
acaba yeni bir blog mu açsam diodum sonra vazgeçtim. sana kıyamadım :)
kendine iyi bak.
bu arada bu gün 1 ocak. yeni yıl inşallah mutluluk sağlık getirir bize. bereket huzur ve de. ne diyim.  mutlu olmak elimizde ama elimizin tersiyle itiyoruz sanki. neyse bu felsefik konusma girişini hemmen kapıyorum. emrah kendie kahve yaptı ve beğenmedi :) bi daha yapıcam die mutfağa gitti. nedense bu aralar bi türlü tutturamıyor. ben gidiyim de yapıyım :) öpüldünnn....

Hiç yorum yok: